Blakus likmes, jeb “side bets” blekdžekā online

Tiešsaistes blekdžeka cienītāji būs ievērojuši, ka blekdžeks ir sācis jaukties kopā ar pokeru. Pokera kombinācijas nu ir iespējams uzlikt kā blakus likmes blekdžeka spēlē, tādā veidā stipri palielinot iespējamo laimestu.

Likmes uz blekdžeka pokera kombinācijām ir iespējams uzlikt tajā pašā laikā, kad spēlētāji liek parastās likmes. Starpība starp šī veida likmēm un parastajām blekdžeka likmēm ir, ka spēlētāji savu rezultātu uzzina jau uzreiz pēc spēles sākuma. Pokera likmes ir atkarīgas no 3 kārtīm:

  • spēlētāja pirmās saņemtās kārts
  • dīlera pirmās atklātās kārts
  • spēlētāja otrās saņemtās kārts

 

Tas rada papildus spriedzi blekdžeka spēles sākumā. Brīdī, kad spēlētāji gaida blekdžeka vai vismaz labu sākotnējo kāršu izdalīšanu, pastāv potenciāls iegūt papildus laimestus. Ja spēlētājs ir uzlicis vismaz vienu papildlikmi, kas ir piecas reizes mazāka par visu pārējo blekdžeka un papildlikmju kopsummu, pastāv iespēja, ka spēlētājs jau automātiski būs ieguvis lielākus laimestus vai vismaz atpelnījis blekdžeka partijā ieguldītos līdzekļus.

 

Blekdžeka spēlētāji ir iecienījuši likt blakuslikmes, jo tās ļauj spēlētājam iegūt laimestus, pat nedomājot par pašas blekdžeka rokas rezultātu. Tiesa, šīs pokera kombinācijas ir salīdzinoši retas, taču, jāņem vērā arī izmaksas, kādas šīm kombinācijām tiek piedāvātas.

 

Visizplatītākā stratēģija ir likt mazus nominālus uz blakus likmēm, kamēr lielāko likmes daļu likt uz blekdžeka rokas pamatlikmi. Piemēram, ja blekdžeka likme ir 50 EUR, uz papildlikmēm var likt 3 EUR uz katras.

 

Ar papildlikmēm ir iespējams iegūt vislielāko iespējamo blekdžeka laimestu. Spēlētājam un blekdžeka dīlerim būtu jābūt visām 3 vienādām kārtīm, piemēram, uz galda atrodas 3 vienādi karaļi.

 

Automātiski tiek iegūtas visaugstākās papildlikmes – perfect pair un suited trips. Izmaksas šīm papildkombinācijām ir 25 : 1 un 100: 1. Ja spēlētājs, piemēram, sadala savus karaļus divās dažādās rokās un dīleris spēles beigās pārsniedz 21, spēlētājs ir uzvarējis 2 blekdžeka rokas un vislabākās papildlikmes. Tiesa, ar šo scenāriju nevar iegūt pašu blekdžeku, bet papildlikmju izmaksa daudzreiz pārsniedz blekdžeka izmaksu proporciju.

Vairāk lasiet – https://www.optibet.lv/lv/kazino/

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *