Ne tikai totalizatorus, bet visu azartspēļu pasauli apvij dažādu mītu un patiesību mākonis, kas sevī ietver ne tikai patiesību, bet arī pārpratumus un neprecizitātes. Zemāk piedāvājam ieskatu populārākajos mītos un patiesībās, ko noteikti dzirdēsiet vai jau esat dzirdējis, ja kaut reizi esat slēdzis derības uz kādu sporta notikumu vai piedalījies kādā cita veida totalizatorā.

Sākt derību slēgšanu ir pavisam elementāri!

  • Patiesība. Lai sāktu derību slēgšanu ir nepieciešams sekojošais: Izlemiet par to, kāds būs spēlēšanas budžeta apmērs, izlemiet uz ko liksiet likmi un slēgsiet derības, pievienojoties kādai vietnei, kas piedāvā totalizatoru Latvijā internetā, iepazīstaties ar informāciju par savām izredzēm iegūt laimestu, kā likt likmes un citu informāciju, kas nepieciešama korektai derību slēgšanai.

Jūs noteikti zaudēsiet!

  • Lai kā arī negribētos to atzīt, bet katru reizi par uzvarētāju kļūt nevar un tas ir NORMĀLI un tas ir JĀPIEŅEM, kā ierasta prakse un iznākums jebkurās derībās ko slēdzat. Ja slēgsiet derības ar dzelžainu pārliecību, ka noteikti uzvarēsiet, jo tā ir noticis trīs iepriekšējās reizes, tad šīs ceturtā var nebūt tik lielus panākumus nesoša. Derības jāslēdz ar vēsu prātu un loģisko saprātu. Šādā veidā gūsiet daudz lielāku gandarījumu no šī procesa.

Sporta likmes var nest ienākumus

  • Jā, nudien. Ir pierādīts, ka likmju likšana un derību slēgšana internetā var dot reālus ienākumus un ir azartiski cilvēki, kuri ir pametuši savas darba vietas un nododas derību slēgšanai kā savam vienīgajam un patiesajam darbam. Protams, tas ietver ļoti liela daudzuma informācijas apstrādi un rūpīgas analītiskās prasmes, lai spētu loģiski izlemt par labu vai vai otrai likmei, lai no tās gūtu reālu labumu ilgtermiņā. Un, tas diemžēl nozīmē arī riku ar salīdzinoši lielām naudas summām, nevis pieciem eiro piektdienas vakarā, ko laimesta rezultātā pārvērtīsiet par 20 eiro.

Totalizatori un totalizators internetā savus laimestu var balstīt tikai uz tīru laimi

  • Šis gan ir mīts. patiesībā spēļu rezultātus ietekmē daudzi un dažādi faktori, kas darbojas kopā un rada spēles rezultātu. Viens no šādiem faktoriem pat var būt spēlētāja garastāvoklis un veids, cik viegli ir novērst viņa uzmanību no spēles. Tieši tādēļ ir maldīgi uzskatīt, ka viss balstās tikai uz likteni.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *